Проектування магазинів

public objВ сферу наших послуг крім проектування котеджів та інших житлових будинків входить також і проектування об'єктів громадського, спортивного та культурного призначення.
Наші фахівці виконають для Вас проектування громадських об'єктів будь-якого ступеня складності - починаючи від невеликого магазину і закінчуючи великим торгово-розважальним комплексом. При проектуванні споруд спортивного призначення, наприклад стадіонів або спорткомплексів, ми орієнтуємося не тільки на останні тенденції інженерно-будівельної думки, а й на вимоги профільних спортивних організацій до проектування спортивних споруд. При роботі з проектування промислових споруд крім загальноприйнятих вимог до ергономічності, функціональності та безпеки обов'язково враховуються і вимоги до екологічності проектованих об'єктів.
Проектування об'єктів громадського і спортивного призначення - це відповідальна і копітка робота, що вимагає наявності знань і практичного досвіду в різних сферах. Архітектурне бюро «Дім-проект» співпрацює з фахівцями, що володіють всім необхідним багажем знань і досвіду для виконання на високому інженерному, архітектурному та естетичному рівні проектування споруд будь-якого призначення і ступеня складності.
Вартість проектування споруд різного призначення індивідуальна для кожного проекту. Для того, щоб визначити орієнтовну вартість Вам необхідно зв'язатися з нами.

 

Розробка і просування сайту pbb.lviv.ua