Проектування котеджів

townhouseЗаміські котеджі стають все більш популярними в нашій країні. При цьому вони використовуються вже в якості основного житла. У зв'язку з цим попит на якісне проектування котеджів зростає з кожним днем.
Наша компанія пропонує Вам послуги з проектування котеджів. В основному проектування будинків котеджного типу здійснюється на індивідуальній основі, але ми можемо Вам запропонувати і типові проекти котеджів. Індивідуальне проектування котеджів дозволяє врахувати всі побажання замовника і підлаштуватися під особливості рельєфу місцевості. При цьому вартість проектування котеджу за індивідуальним замовленням вище, ніж доробка під Ваші потреби типового проекту.
Архітектурне бюро «Дім-проект» здійснює проектування котеджів в стислі терміни і за прийнятними цінами. В цій сфері нами накопичено певний досвід і ми працюємо з дотриманням всіх технічних нормативів і вимог. Одночасно з цим ми враховуємо всі сучасні архітектурні новинки і тенденції.
Проектування котеджного комплексу за бажанням замовника може включати в себе деякі елементи, які візуально відрізняють його від безлічі аналогічних споруд. Це можуть бути як великі конструкції, так і дрібні штрихи, що додають всьому комплексу індивідуальність.
Проектна документація буде включати як ескізний проект, так і основний пакет документів по проекту
Замовте проектування котеджу у нас, і ми допоможемо Вам втілити мрію в життя!

 

Розробка і просування сайту pbb.lviv.ua