Проектування будинків

проектування будинкуПроектування будинків – основний напрям роботи архітектурного бюро «Дім-проект». За час роботи накопичено великий практичний досвід як у проектуванні індивідуальних будинків, так і в проектуванні котеджів і багатоквартирних будинків. Крім того, є певний досвід у розробці проектів мансард для різних типів будинків.

При проектуванні житлових будинків і котеджів ми беремо до уваги як побажання замовника, так і останні розробки в галузі будівельних матеріалів і технологій. У проектуванні будинків бере участь і конструктор, і інженер. Завдяки цьому ми гарантуємо найвищу якість і відповідність всім будівельним нормам і правилам всіх наших проектів, чи то проект мансарди будинку, чи проект великого спортивного комплексу.

Останнім часом все більш затребуваною стає послуга з проектування дерев'яних будинків. Такі будинки відрізняються своєю екологічністю і красою. При проектуванні дерев'яних будинків застосовуються як традиційні розробки, так і останні ноу-хау в області дерев'яного будівництва.

При проектуванні заміських будинків обов’язково враховується місце розташування, віддаленість від тих чи інших комунікацій, особливості ландшафту. В результаті такого комплексного підходу до проектування житлових будинків, Ваш заміський особняк органічно впишеться в навколишній фон, а також буде оснащений абсолютно всіма необхідними зручностями і комунікаціями.

Для вирішення проблем, що виникають з плоским дахом у старих будинків, ми розробляємо індивідуальні проекти мансарди, які дозволяють вирішити проблеми з протіканням даху, а також дозволяють отримати додатковий корисний простір. Проект мансарди розробляється з урахуванням останніх розробок у цій області.

Крім проектування заміських будинків і мансард, наше архітектурне бюро здійснює і роботи з архітектурного проектування квартир. Дана послуга необхідна тим, хто купує квартиру з так званим "вільним плануванням", або робить капітальний ремонт. При проектуванні квартир особливу роль відіграють дизайнери, оскільки обсяг робіт з будівельного проектування в даному випадку мінімальний.

Крім проектування квартир, ми можемо запропонувати також і послуги з проектування перепланування квартири. У даному випадку ми може також виконати і процедуру узгодження перепланування , якщо вона буде необхідна за результатами розробки проекту.

До того ж, необхідно відзначити, що вартість проектування будинку або квартири нашими фахівцями забезпечує ідеальне співвідношення ціна-якість.

 

Розробка і просування сайту pbb.lviv.ua