Послуги архітектора

  • Розробка, складання завдань на проектування будівель.
  • Авторський і технічний нагляд при будівництві.
  • Розробка конструкцій фундаментів під індивідуальні будинки і котеджі.
  • Розробка рекламних конструкцій, проектування, узгодження козирків, кондиціонерів, повітроводів, розробка концепції розвитку фасадів будівлі, проект заміни вікон.
  • Розрахунок інсоляції, КПО (коефіцієнт природного освітлення).

 

Архітектурне бюро «Дім-проект» пропонує широкий спектр послуг в області архітектурно-будівельного проектування. Наша компанія надає послуги з проектування заміських будинків, громадських і спортивних споруд, архітектурного проектування ремонту квартир та їх перепланування, послуги з розробки проектів реконструкції різних будівель і споруд.
architecture servicesВсі роботи з архітектурно-будівельного проектування виконуються висококваліфікованими фахівцями своєї справи, що володіють великим практичним досвідом.
Наші фахівці готові виконати архітектурне проектування будівель і споруд як "під ключ", так і спроектувати окрему систему, наприклад проект реконструкції фасаду, або здійснити проектування електропостачання.
Займаючись архітектурним проектуванням будинків наші фахівці в однаковій мірі приділяють увагу як функціональності одержуваного в результаті архітектурного проектування проекту, так і естетичної складової - тобто дизайну. Така ж рівнозначність пріоритетів спостерігається і при архітектурному проектуванні ремонту квартир.
Володіючи великим досвідом в архітектурному проектуванні житлових будинків, наші фахівці зможуть запропонувати Вам оригінальні інженерно-дизайнерські рішення, які зможуть підвищити як функціональну складову споруди, так і його естетичне сприйняття. Тому, замовивши у нас архітектурне проектування приватного будинку, Ви будете впевнені, що отримаєте унікальний проект, що відповідає всім Вашим вимогам, а також стандартам якості, безпеки та сучасного дизайну.
Ціна на архітектурне проектування будинків і споруд, пропонована нашою компанією конкурентна на ринку даних послуг у Львові.

 

Розробка і просування сайту pbb.lviv.ua