Перепланування помешкання

m building 01Перепланування квартири - це перевлаштування або переобладнання в квартирі, включаючи об'єднання санвузла, об'єднання кімнат, засклення балконів, демонтаж старих перегородок і вбудованих шаф, пробивка нових і зашивка старих прорізів і т.п. Ми підготуємо проекти перепланування для Вашої квартири будь-якої складності, а також виконаємо обстеження несучих будівельних конструкцій.
На сьогоднішній день стандартні планування (невеликі санвузли, маленька кухня і т.д.) не задовольняють запитам сучасних мешканців, особливо якщо мова йде про плануваннях в «хрущовках» і старих блокових будинках. Як правило, така квартира після перепланування стає більш функціональною і зручною для мешканців, що проживають в ній. Крім того, перепланування іноді буває вимушеним процесом, наприклад, коли йдеться про об'єднання двох розділених квартир в одну; або ж, створенні двоповерхової квартири з двох приміщень, що перебувають на суміжних поверхах; або створення роздільних кімнат, замість суміжних, для зручності проживання всіх мешканців в одному приміщенні.
Однак, перепланування квартир - далеко не такий простий процес, як здається на перший погляд. Цей процес можна розділити на два великі етапи - технічний і юридичний. Для того щоб визначити технічні можливості перепланування приміщення, необхідно зрозуміти, що конкретно являє собою квартира - це окреме приміщення багатоквартирного будинку, всередині якого, проходять несучі та ненесучі конструкції. Знесення або якась зміна несучих конструкцій не тільки прямо заборонено технічним регламентом, а й може призвести до аварійності всього житлового будинку. Тому, реальні можливості перепланування квартири обмежуються можливою зміною несучих конструкцій приміщення, якщо зачіпаються несучі, то тільки за спеціальними розрахунками, після відповідного обстеження.
Другим етапом є складання проекту з перепланування квартири. Скласти грамотний проект, здатний пройти узгодження перепланування квартир, не вдаючись до послуг професійних організацій, практично неможливо.
Після того, як план на перепланування готовий, необхідно пройти довгу і болісну процедуру затвердження і погодження перебудови. Для цього необхідно зібрати документи, в тому числі правовстановлюючі документи про володіння або розпорядженні квартирою, копії поверхового плану будівлі, виписка з будинкової книги та інші документи. Для того, щоб гарантувати позитивний результат, необхідно звернутися в компетентну компанію, що надає послуги з погодження в органах державної влади. Лише комплексний підхід до ситуації і робота, як над самим перебудовою, так і над його погодженням, може дати позитивний результат і дозволити будівельникам почати практичну частину.

 

Розробка і просування сайту pbb.lviv.ua