Індивідуальний чи готовий проект?

Заміський приватний будинок може бути не просте житло, а справжній витвір мистецтва, який надає великий простір для творчості.

 Готовий проект будинку

Престижний будинок допускає повну відповідність смакам своїх господарів і, здавалося б, що тільки індивідуально розроблений проект здатний задовольнити ці вимоги. Але проект, створений під конкретного замовника одного разу, стає типовим і за відповідним запитом може бути знову реалізований.

Крім цього, якщо будинок зводиться на території приміського селища, то його зовнішній вигляд мав би відповідати загальній концепції забудови. Це може також корегувати індивідуальні переваги.
В даний час популярні типові проекти німецьких, скандинавських та канадських будинків. Але такі «іноземні» проекти потребують певного доопрацювання відповідно до наших умов.

Індивідуальний проект

Якщо ж ви збираєтеся будувати будинок і вже уявляєте його конфігурацію, то краще скласти індивідуальний проект будинку в тісній співпраці з архітектором. Фахівцю слід дуже докладно описати майбутній будинок і по можливості надати декілька фотографій будинків, які викликають у вас симпатію.

 

Розробка і просування сайту pbb.lviv.ua